Antispam.er.cz

Prosinec 2008

Něco od nás...

31. prosince 2008 v 22:00 | ©Linda a Nela |  Odpaďák
No takže jako na každém blogu si navzájem upravují obrázky k novému roku, chtěli jsme to tak udělat i my. Ale upozorňujeme, že jsme nikdy přes grafiku nebyli žádní odborníci

31.prosince

31. prosince 2008 v 19:41 | ©Nela |  Ze života Nely...
Ahoj,
za chvíli mám jít na menší Silvestrovkou párty u Marka, ale ještě než odejdu jsem se rozhodla, že vám tady něco napíšu z dnešního dne. Ráno jsem se probudila vyspaná do růžova, na mobilu jsem už měla od Marečka SMS k dobrému ránu. Potěšilo mě to. K obědu se mamča překonala. Udělala krevety /které úplně zbožňuju/mňam!
Potom jsem se šla odpoledne projít s Markem. Opakovalo se to, co včera. Mamka byla zvědavá s kým to pořád chodím ven tak jsem jí všechno povyprávěla. Když jsem byla s tím Markem venku, pozval mě na Silvestra k němu domů, kde budou i další spolužáci,kámoši a kámošky.Že všechno má začít v 8 večer. Tak jsem mamku úspěšně přemluvila a v 6 začali moje večerní přípravy. Všechno jsem stihla za hodinu. Tak jsem si sem ještě sedla a tenhle článek píšu už půl hodiny. Fakt. Pořád odbíhám. A protože už se osmá hodina blíží a Marek mi právě volal, že mi jde naproti, tak končím. Zítra se budu snažit vám z toho Silvestr něco napsat, jestli budu schopná. Tak Šťastný Nový rok,užíjte si Silvestra.
Přeje Nela

Tužka na oči

31. prosince 2008 v 18:03 | ©Linda |  Tipy
1. Na právě vyčištěná a napudrovaná oční víčka nanes kajalovou konturku. Postupuj podle tipů z tvého beauty guide. Konturka by měla být vždy dobře ořezaná. Pokud používáš raději tekuté linky, tak mysli na to, že ty se vždy nanášejí až po nanesení očních stínů.

31.prosince den D

31. prosince 2008 v 17:03 | ©Linda |  Odpaďák
Je právě 17:03 a já se chystám k Nele. Doufám, že všechno dobře dopadne a nepohádáme se nebo tak něco a nakonec to nedopadne. To by mě mrzelo. Je to první "Silv" co trávíme spolu. Já napsala přání k Vánocům a ona napsala 24.prosince den D ...ona bude přesně o půlnoci přát Vše nej do Novýho roku a já vám sem píšu článek 31.prosince den D..dobrej change ne? :-D No tak dejte při tom Silvu na sebe pozor. Nepřežeňte to s alkáčem a ať vám nějaká petarda neurve ruku:-D Happy New Year!!!!:-D
L|NDA

Jemné rty

31. prosince 2008 v 15:17 | ©Linda |  Tipy
1. Tvrdé části suchých rtů můžeš rychle zjemnit, když je budeš chvíli kartáčovat dětským zubním kartáčkem s trochou vazelíny.

(Ne)chutné detaily

31. prosince 2008 v 14:59 | ©Linda |  Odpaďák
Když zkusíš při kýchání mít oči otevřené, můžeš je vytlačit?
Špína v uších? Tak tomu se můžou žirafy jenom smát. Díky jejich padesáti centimetrovému jazyku pro ně není žádný problém čistit si uši pravidelně a bez cizí pomoci.
Průměrně se člověk za celý svůj život miluje 3000krát a líbáním stráví celkem dva týdny.
Klik na CČ

Dokonalá blbost

31. prosince 2008 v 12:03 | ©Linda |  FOTOROMÁNY
Ahoj,
takže jsem včera hledala nějaký fotoromán...nějaký jednodílný! A našla jsem kupodivu jen JEDEN
Na konci toho příběhu bylo napsáno, že je to dokonalá blbost, takže jsem tenhle článek takhle nazvala. No podívejte se sami. Mě se zdá, že to není dokončené, ale jednodílný JE!!!

1


Nakrmte Lindušku s Neluškou v jednom :-DDDD

31. prosince 2008 v 10:33 | ©Linda |  Odpaďák
Ahoj,
tak jsme si "adoptovali" takovou..no nevím co to je..:-D Ale našla jsem to na jednom blogu. Můžou ji krmit jen návštěvníci tak ji prosím nakrmte kliknutím na Feed me! Až ji nakrmíte, můžete si tam tak vybrat barvu, jestli chcete holku nebo kluka a její jméno a můžete si to dát taky na blog. Jinak ta naše je holka a jmenuje se Linduška s Neluškou v jednom:-D přesně tak zní její jméno. Dobrý ne?Dobrý ráno

31. prosince 2008 v 10:17 | ©Linda |  Odpaďák
Dobrý ráno,
za chvíli tu bude pár článků, doufám, že se tu nebudete nudit. Tak pořádně večer toho Silvestra oslavte- Šťastný Nový rok a takový ty žvásty :-D
L.

30.prosince

30. prosince 2008 v 21:43 | ©Nela |  Ze života Nely...
Ahoj
už dlouho jsem nenapsala deníček. Musím to hned napravit. Dnes to bylo vážně super takže vám to musím popsat. Příznivcům nadávek, že vás to nezajímá atd. dodatečně píšu, že to nikomu necpu.
Takže dnes jsem vstala o něco dřív, protože mi napsal jeden kluk, že by se chtěl se mnou sejít. Takže ráno jsem si dělala různé peelingy, abych zakryla co nejvíce moje hrozné pupínky. Umyla jsem si hlavu a pořádně vyfoukala do tvaru, jaký jsem chtěla já. Potom jsem si vybrala oblečení a podle toho i líčení. Nechala jsem to ležet na posteli a šla na oběd. Měli jsme sraz ve 4 takže si dokážete představit, že času ještě dost, ale já na přípravu potřebuju hodiny
Takže ve 3 jsem to na sebe všechno naházela a než jsem to doladila tak byly 4. Když jsem uviděla Marka tak se mi mírně rozklepali kolena, což se mi často nestává. No tak jsme se procházeli a on mě pozval na zmrzlinový pohár. Potom mu, ale asi došlo, že mrzne a že na zmrzlinu enní vhodná doba, takže se mnou zabočil do menší restaurace. Tam jsme se najedli a pak se jen procházeli naším nejhezčím parkem. Povídali jsme si, takže teď se známe mnohem líp. Potom mě, ale zaskočilo, že když jsme seděli na lavičce tak mě začal líbat. Nečekala jsem to vůbec. A to samé se opakovalo i u domovních dveří naší řadovky. Potom jsme si psali smsky. Moment zrovna mi jedna přišla.
-
-
-
No né! Marek se mě ptá jestli to spolu nezkusíme. Jasně, že souhlasím. No holky tak já chodím s Markem!
Vaše NEla

Info na zítra

30. prosince 2008 v 20:00 | ©Linda |  Odpaďák
Ahoj,
takže zítra kvůli tomu Silvestru to tu bude trochu jiné a nudnější než obvykle Bude tu jen pár článků(nečekejte žádné extra články) a nebude příběh. Omlouvám se, že to tu zítra bude takové pochudlé ( jak kdyby to tady někdy bylo bohaté co? ).Fakt se omlouvám, ale dnes už nemám moc času, sotva dopíšu tenhle článeka zítra tu nebudu ani na minutu. Takže aspoň něco no...
Já se dnes ještě určitě ozvu...
Linda

Za chvíli Silvestr...

30. prosince 2008 v 17:05 | ©Linda |  Odpaďák
Ahoj všichni už jsem tu,
tak zítra máme Silvestr že?
Tak kam se holky chystáte?

III.díll

30. prosince 2008 v 14:59 | ©Linda |  Nikdy nevíš...
Všechno klapalo jak mělo. Každý den jsem randila s Tadeášem a Hela mi se vším pomáhala a radila. Najednou jsem se cítila zase tak šťastná. Hela byla jako maminka i když tu mou nemohl nikdo nahradit, tak Helče se to povedlo.
Jednou mě však něco zarazilo. Chtěla jsem jít s Tedem ven a Helča mi to zákala, protože chtěla abych umyla nádobí. Nebyla jsem na ni naštvaná byla pravda, že jsem byla pořád pryč a na ni nechala celou domácnost. Je mi 15 a musím ji pomoct a ne se jen flákat venku. Takže jsem se Tedovi omluvila a domluvila jsem se s ním na zítřek.
Když jsem udělala svou domácí práci tak jsem si sedla s Helčou u oblíbeného seriiálu zase komentovat herce. Poznala jsem, že je vše dobré a není naštvaná.
Potom jsme šli spát.
Další den už jsem se na Teda těšila. Nemohla jsem se dočkat až bude na hodinách rovných pět a uslyším ten zvuk zvonku. To rozklepání kolen už jsem vytrénovala tak to je i bez trémy. Ale Helena mi řekla, že musím utřít prach.
"Ale moc dobře víš, že jsem domluvená s Tedem!"
"Já vím, ale nestíhám to sama"
"A proč mi to říkáš čtvrt hodiny před mou schůzkou?"
Jen pokrčila rameny a vrazila mi do ruky hadr na prach. Achjo.
"A nemůžu s ním jít ven aspoň na půl hodiny?"
"Dobře, ale ani o minutu víc!"
Najednou nastal ten krásný zvuk. Zahodila jsem hadr a pádila otevřít. Čapla jsem Teda za ruku a táhla ven. Sedli jsme si v parku na lavičky a povídali. Řeklajsem mu o Heleně, co mi poslední dobou dělá za naschvály. Potom jsme se líbali a šli se ještě projít po parku. Najednou koukám, že už je to hodina co jsem odešla z domu. Vlepila jsem Tadeášovi pusu a utíkala jak rychle jsem uměla. Otevřela jsem dveře od bytu. Ten hadr tam pořád ještě ležel tak jsem ho vzala a začala s ním utírat ten odporný prach. Skoro žádný nikde nebyl. Myslela jsem si, že je všechno v pohodě, ale nakonec jsem to schytala.

dobře

30. prosince 2008 v 14:01 | ©Linda |  Odpaďák
Ok příběh teda dnes budete mít...
Linda...

Pár dobrých rad a tipů

30. prosince 2008 v 13:13 | ©Linda |  Tipy
Co znamená....

Dlouhé dívání do očí - vroucí láska

Pohlazení po vlasech - něžnost

Fotografie - důvěra

Stisk ruky - má Tě rád

Polibek - vyznání lásky

Pozvání do kina - láska

Chycení za prsty

Palec - miluje Tě

Ukazováček - dá Ti pusu

Prostředníček - jsi ještě dítě

Prsteníček - kašle na Tebe

Malíček - jsi krásná

Pozdravy

Čau - miluji Tě

Ahoj - přátelství

Nazdar - nech ho

Dobrý den - úcta

Oči chlapců a dívek

Modré - milující

Hnědé - upřímné

Zelené - zrádné

Šedé - svůdné

Černé - věrné

zdroj tohoto a předešlých článků ohledně kluků: archív zrušeného blogu jedné holky, která nám tyto informace poskytla(děkujeme)

Pár tipů jak kluka odpálkovat

30. prosince 2008 v 11:39 | ©Linda |  Tipy
Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.

Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahého, umřu smíchy.

Kluk: My jsme přece v baru za stejným účelem!
Holka: Jasně, jdeme sbalit nějaké roštěnky!

Kluk: Neviděli jsme se už někde?
Holka: Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!

Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Oboje: každý k sobě!

Kluk: My jsem se už někde viděli?
Holka: Jasně, proto už tam nechodím.

Kluk: Pro tebe půjdu až na kraj světa.
Holka: A můžu tam do tebe strčit.

Co platí na kluky

30. prosince 2008 v 10:00 | ©Linda |  Tipy
Vždycky záleží na věku!!!

holky 12-14let

Chování holky

Holka musí být prašťěná,pro každou legraci,komunikativní.

Co by u sebe měla mít na rande?

Deodorant,lesk na rty,žvýkačky,nějaké drobné...!

Kam se kluci dívají?

30. prosince 2008 v 9:00 | ©Linda |  Tipy
32% kluků odpovědělo ''nejdůležitější jsou oči''

20% na obličej a nemusí být krásný,stačí,když jim bude sympatický

14% klučičích pohledů směřuje na pěkně vytvarovaný zadeček

11% kluků zabere na pěkný úsměv

9% kluků řeklo,že je důležitější pohoda vyzařující z holky ne super postava

7% na rozpuštěné vlasy

5% kluků sleduje naše ruce,jsou-li upravené, je to prý sexy :-)

2% kluků sledují naše prsa ...


Klučičí den

29. prosince 2008 v 21:42 | ©Linda |  Odpaďák
takže zítra bude "Klučičí den"
To znamená, že zítra tu bude plno článků např. Jak na kluky, Kam se kluci dívají a plno dalších rad a tipů na kluky. Těšte se.
Linda

WoW!!!

29. prosince 2008 v 21:23 | ©Linda |  Odpaďák
No jako napsala jsem jeden článek a šla pryč. Když jsem se vrátila a koukl jsem na počítadlo tak jsem tomu nemohla uvěřit.

A to jsem neudělala ani jednu reklamu. Přísahám! Děkujeme.
L+N