Antispam.er.cz

Únor 2010

Pár slov

28. února 2010 v 17:43 | ©L
Je to hrozný, když víte, že zítra to bude čtvrt roku od toho, co byl Silvestr. Nehorázně to letí a ani se nenadějem a bude tu Silvestr další :)

Už jsem se nechtěla vrátit.......

23. února 2010 v 13:31 | ©NELA |  Ze života Nely...
Dneska sem zapla PC...a nevedela co nudou zkoukla sme blogy mých kámošek a pak jsem si vzpoměla,že vlastně i já mám blog....Nevím jestli ještě mám,ale doufám že i přesto že sem se vám řádků týdnů neozvala sem ještě patřím....najendou se ve mě vzbudilo něco,co jsem nedokázala popsat....nazvala bych to ....Psací Vášní...měla sme potřebuje sem napsat....mela sem chut sem napsat mea sem i nadeji ze to nekdo bude číst....za tu dobu se toho moc nezmenilo...vlastne ani nemá cenu sem o mě psat...ani nevim u jakýho článku sem skončila a co se v té době vlastně delo...ale djediný co vím teď...je....že žiu ve trašným zmatkuat je to škola at je ot doma at sou to kámoši at je to cokoliv....myslím si že Lindě patří velký dík za to že tenhle blog udržela protože já se sem můžu vrátit a řict si....nekoho to zajimá..je fajn...zei presto ze sme s blogem chteli skončit tu porád je...už má rok a půl...a pořádtu je..je tu pro vás pro mě ...teď si mužete rict jezuisi ona se vráti po takový době a co jako....se z ni máme posrat...ne to po vás nikdo nechce....vlastne ani nevím jakej má tenhle článek smysl...jen vím že proste píšu a píšu a minimálne jeden člověk si to přečte....doufám že sme budu chodit častejc delit se sváma o moje pocity a zážitky....a vy se o to budete delit snáma...ani si nebudu cist co sem napsala protože je to totální pakárna kterou enchápu ani já....snad bude takových článků lepších o něčem víc....a jako tradičně nakonec
vaše Nela

Prázdniny

21. února 2010 v 17:42 | ©Linda
Ahoj,
prázdniny končí a vracíme se do škoolních lavic. Teda já ano. Pokud vím, tak každý kraj má na jarní prázdniny jiný termín a nám dneškem BOHUŽEL končí. Ale zase můžu říct, že jsem si je užila domrtě! (kámošky,hory..). A jak jste na tom vy? Klikněte mi prosím do akety a případně do komentářů napište, co máte v plánu dělat, nebo jste o prázdninách dělali( pokud vím končí jako mě ). Papa.

25.1.-31.1.

6. února 2010 v 11:05 | ©
Pondeli: 6
Utery: 15
Streda: 8
Ctvrtek: 15
Patek: 9
Sobota: 7
Nedele: 8

Celkem: 68